Blöt i trosorna

Blöt i trosorna

Det verkar som att jag behöver hitta mig en man nu. Måndag, tisdag, onsdag, torsdag, fredag. det spelar ingen roll vilken dag i veckan det är. är alltid blöt i trosorna nu för tiden och det kan hända att jag måste byta underkläder tre gånger på en dag. hmm, jag måste verkligen sluta fantisera om män på jobbet för nu sitter jag här med våta trosor igen.

Du får mina våta använda trosor.

Men hur??? när man inte haft sex på ett år så blir det ganska svårt. jag vill ju inte vara snuskig och ta på mig själv. träffar hellre en kille som kan göra det jobbet åt mig, då slipper jag krångla själv hihi (A). har någon en lösning på detta problem? står i skuld till dig för all framtid om du har lust att hjälpa mig lösa detta, kanske vill du ha mina använda trosor!!

Klicka här för att bli medlem och svara på annonsen!

4 kommentarer

  • Johan

    Hej är en kille på 30år. Skriv till mig på kik så får du veta mer.
    Kanskejagden heter jag på kik

  • hamo

    Hej läget
    Jag vill gärna träffa dig och den den bästa
    Gärna hör av dig till mig har Kik också
    hama8swede
    Väntar jag på ditt svar

  • Anders

    Ger dej gärna mycket kuk och härliga orgasmer 😍

  • Christer

    Hej.skulle gärna göra detta du finns inte nära mej kan du tänka dej träffas i helgen?Jag bor i Katrineholm. Så löser jag dina problem.älskar slicka fitta.bara du suger kuk.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *